Aicinām tiešsaistē vērot starptautisku diskusiju!

24. maijs, 2024

Otrdien, 28. maijā, aicinām tiešsaistē vērot starptautisko diskusiju “Demokrātijas kultūra: kopienu sociālās noturības stiprināšana”, ko organizē Baltijas jūras valstu reģionu sadarbības organizācija BSSSC kopā ar Vidzemes plānošanas reģionu (VPR), EUROPE DIRECT Vidzeme un Cēsu novada pašvaldību. Diskusijas mērķis ir rast risinājumus, kas sniegtu iespēju vietējām kopienām un pilsoniskās sabiedrības organizācijām veicināt noturīgāku un drošāku sabiedrību demokrātijas kultūras kontekstā.

Diskusijā piedalīsies un savās pārdomās par tematu dalīsies pārstāvji no septiņām valstīm, pārstāvot divas starptautiskas organizācijas: BSSSC un starptautisko sadarbības tīklu “Inovāciju aplis” (Innovation Circle Network). Sarunu vadīs Latvijas Platforma attīstības sadarbībai direktore Inese Vaivare.

Aicinām ikvienu interesentu vērot diskusiju tiešsaistē VPR Youtube un Facebook kontos, kā arī EUROPE DIRECT Vidzeme Facebook kontā no plkst.13.00 līdz 15.30. Diskusija norisināsies angļu valodā.

Pasākumu atklās VPR Attīstības padomes priekšsēdētāja vietniece un BSSSC valdes locekle Inese Suija-Markova. Diskusijas dalībnieki dalīsies viedokļos par:

  • izaicinājumiem demokrātiskajai kultūrai un sociālajai noturībai;
  • stratēģijām demokrātiskās un sociālās noturības stiprināšanai;
  • veiksmīgu demokrātijas un sociālās noturības iniciatīvu un pārņemamu prakšu piemēriem;
  • atbalsta mehānismiem kopienu demokrātijas un sociālās noturības stiprināšanai.

Pasākuma programma.

BSSSC ir politiska organizācija un Baltijas jūras reģiona valstu padomes reģionālais partneris, kas veicina un atbalsta Baltijas jūras valstu reģionu intereses, tostarp, sadarbojas ar valstu valdībām, ES iestādēm un interešu grupām – valdību organizācijām. BSSSC piedalās politikas dokumentu izstrādē un iesaistās dialogā ar politikas veidotājiem.

Vairāk informācijas: Marta Riekstiņa, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, [email protected]